Služby v kynologii

Již 7 let se aktivně věnujeme chovu psů a myslivecké kynologii a i dříve byli psi nedílnou součástí našich rodin a životů. Dovolujeme si Vám proto nabídnout své služby a zkušenosti, které jsme za tu dobu s anglickými setry a jezevčíky či ostatními plemeny nasbírali.

Ubytování psa

Jedete na dovolenou a nemůžete psa vzít s sebou? Ubytujte ho u nás. Krátkodobé i dlouhodobé pobyty nejsou problém, prozatím ubytování ve vnitřních kotcích, ale do konce roku už i v kotcích venkovních. Pes chodí pravidelně na vycházky, krmení dle Vašich zvyklostí (ne BARF nebo jen po předchozí domluvě), podmínkou je platné očkování. Dle domluvy lze se psem také cvičit.

200,- / započatý den, při dlouhodobém ubytování cena dohodou.

Využití našich psů v lovecké a myslivecké praxi

Pokud byste potřebovali provést dosled a nemáte právě psa, který by tuto práci mohl zastat, volejte kdykoli, vše záleží pouze na domluvě. Stejně tak, pokud sháníte psy do leče na naháňky či hony, budeme rádi, pokud se ozvete. Cena je dohodou, zejména dle obtížnosti, časové náročnosti a také dojezdové vzdálenosti od naší hájovny. Na víkendové akce je dobré volat včas, přeci jen víkendů je málo a akcí hodně.

Zbyněk 773 985 778

Hanka 725 407 708

Výstavy

Vašeho psa za Vás rádi předvedeme na výstavě. Pokud budete mít zájem, pejska na výstavu i připravíme, vykoupeme, ostříháme, vyčešeme.

Pravidelně objíždíme výstavy v České republice, neváhejte nás tedy kontaktovat a pokud to bude v našich silách, psa rádi na výstavu dopravíme, předvedeme. Již tradiční jsou pro nás výstavy v Praze, Mladé Boleslavi, Českých Budějovicích a klubové akce KCHJ, ale během roku se jich objeví nakonec mnohem víc, jejich seznam budeme pravidelně aktualizovat. Volejte, pište Hance 725 407 708.

Zkoušky

Připravíme a předvedeme vašeho psa na zkouškách vloh a zkouškách lovecké upotřebitelnosti. V této kategorii se specializujeme každý na "své" plemeno, a tak Zbyněk cvičí jezevčíky a Hanka setry a další ohaře. Zjistili jsme, že to tak lépe vyhovuje nám i psům. Vše ale záleží na dohodě s Vámi, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. Zbyněk 773 985 778 a Hanka 725 407 708

Výcvik

Pokud chcete s Vaším psem absolvovat zkoušky sami, ale nevíte jak do toho, rádi Vám poradíme. Naučíme vše Vás i Vašeho psího parťáka. Cvičíme individuálně, po domluvě, od základní poslušnosti až po výcvik lovecký. Hanka 725 407 708.