Štěňátka jsou doma...

Po delší odmlce způsobené totálním kolapsem techniky u nás doma musíme zase doplnit, aktualizovat a rozjet naše stránky.Štěňátka mezitím odrostla a v osmi týdnech, naočkovaná, odčervená,otetovaná a některá i pekně macatá odešla do nových domovů. Basti a Blueberry odjeli do Slovinska, Baddy do Lužné, Bruno do Třtice, Bella do Tučap a Bria do Javorníku. Uteklo to, že zase máme pocit, že jsme se je nestihli ani pořádně užít. Štěňátkům přejeme spokojený život v nových rodinách a přidáváme pár fotek z posledních týdnů u nás. Poslední na co ještě čekáme jsou průkazy původu, zatím stále nepřišly, hned jak je budeme mít, rozešleme.

Máme skoro 4. týdny

Našim štěňátkům se blíží 4. týden, co jsou na světě a už začínají být ale sakra živá :) Už se pomalu rozbíhají po bedýnce a brzy bude čas je přestěhovat, než se mi demoliční četa vrhne na kuchyň. Okolo 17. dne všechna téměř naráz prokoukla a už mají zase o něco víc dojmů z toho našeho světa. 20. den jsme poprvé odčervovali, tak teď se od neděle chystáme na další postupný krok - začneme se přikrmovat... Jinak proběhlo kontrolní vážení, váhy jsou v tabulce u vrhu B.

Jsou nám 2 týdny...

Dnes jsou štěňátkům právě 2 týdny, hezky rostou a přibývají a už mají i jména. Kluci od nás odejdou jako BADDY, BRUNO a BASTI. Holčičky budou BERIT, BELLA, BLUEBERRY a BRIA. Teď už netrpělivě čekáme, až otevřou oči a začně být s nima větší sranda. Do tabulky jsme přidali váhy, a tak se všichni noví majitelé mohou pokochat přírustky.

Míry, váhy, barvy

Tmavě modrý kluk   180g        470g         700g

Světle modrý kluk    180g        440g         620g

Fialový kluk             240g        540g         690g

Oranžová holka        200g        500g         720g

Žlutá holka               180g        500g        740g

Červená holka           180g        440g        590g

Berit holka                200g        380g        590g

 

Všechna štěňata jsou černopálená, s výjimkou jedné holčičky, ta si svojí jedinečností okamžitě získala i jméno po své výjimečné kolegyni, setřici, a je to Berit. Vrh je pěkně váhově vyrovnaný, všichni začínají nabírat, váhy budeme i nadále přidávat.

Prvních pár foteček

Vrh B *20.3.2016

Tak jsme se dočkali, 20.3.2016 se nám narodil druhý vrh z Krásné doliny, počty jsou téměř "fifty fifty", 4 holky, 3 kluci. Jen se se nějak proberu seznamem rezervací a vašich přání, tak se všem zájemcům o štěňátko ozvu...