Výstava v Českých Budějovicích a krásný zbytek víkendu na Šumavě

25.04.2015 06:00

Sobota pro nás začala velmi časným vstáváním, protože jsme Zbyňka vyzvedávali po práci na stanici a pak hurá s celou "nominovanou" výpravou směr Budějovice. Tentokrát jela Aimee, Tilda a Frea a samozřejmě my s Adámkem. První šla do kruhu Tilda, která měla konkurentku z vlastní rodiny, svojí sestru. Našstěstí to dopadlo dobře pro nás a Tilda zaperlila a odnesla si krásný výsledek, titul V1, CAC. V boji o CACIBa už pak tak úspěšná nebyla, a tak přibyl už jen res. CACIB, ale pro nás maximální spokojenost, protože Tildička tesně pod hranicí dvou let získala poslední potřebný titul a stala se Junioršampionem ČR, tedy jen co panička odešle vše potřebné.

Pak nastalo dlouhé čekání na kruh jezevčíků, ale dočkali jsme se a Aimee bojovala ve třídě mladých v konkurenci 5 jezevčíků. A vybojovala V1, CAJC a posléze i BOJ. Její ségra Annabella z Krásné doliny pak získala VD, ale i tak spokojenost. Bella by potřebovala trochu přibrat, ale je to mrcha vybíravá, a tak s jídlem své páníčky trochu trápí. Aimee pak nastoupila do závěrečných kruhů, ale tam už jsme se moc neohřáli a mohli jsme v klidu odjet za Honzou a Maruškou na Šumavu.

Druhý den jsme se pak ráno jeli podívat k Honzovi na oboru, holky se na Rojích krásně vyřádili, Zbyněk taky - sázel s Honzou stromky, tak prý to má jako praxi do školy :) a pak už jen oběd a balení, protože cestou jsme se ještě chtěli stavit v muzeu na Ohradě u Hluboké. Tato zastávka nás ovšem málem stála dost peněz, neb můj muž ještě nedocenil význam značky parkoviště a snaží se vždy parkovat, kde se dá. No nechci říct, že jsem zase měla pravdu, ale měla jsem jí. Takže k domovu jsme vyrazili až poté, co jsme vyřídili pokutu od policie, co na nás čekala za sklem. Naštěstí byl pan policajt hodný a dobře to dopadlo. Takže zase za pár měsíců... v Budějovicích. A za pár dnů naviděnou v Praze a za měsíc na klubovce... jo, sezóna nám opět začala :)

Více fotek u psích holek ve fotogalerii.