Veleúspěšný jezevčičí víkend!

06.06.2015 08:00

Tento víkend byl pro nás jeden z nejúspěšnějších vůbec. Jezevčící z naší CHS se ukázali v akci hned několikrát, a to jak na poli pracovním, tak i na poli výstavním. V sobotu se představila Aimee v Pavlíkově na zkouškách z norováním, šla s číselm 17, tedy poslední, ale to jí vůbec nevadilo a splnila zkoušky z norování se samýma 4 a časem 0,17. Máme z ní velkou radost a už teď ve skrytu duše přemýšlíme o norování na Slovensku. Tak třeba si v létě uděláme dovolenou.

V neděli jsme jeli v plném počtu na klubovou výstavu v Nepřevázce. V kategorii dorostu se představila Ginny z Lovčické hájovny a se známkou VN1 šla do dalších bojů, kde se stala BIS dorost fena! Ve třídě otevřené si Frea z Lovčické hájovny uhájila známku výborná 3 a jen Amála, Alma od Rojovské obory si z výstavy odnesla VD, a to zejména díky své nechuti se vystavovat. Aimee z Krásné doliny si do Nepřevázky dojela na bonitaci, a tím splnila i poslední požadavek chovnosti.

Dále jsme na výstavě předvedli Geisy od Ledného potoka, ve třídě dorostu dostala hodnocení VN2 a do výcviku jsme převzali fenu portugalského ohaře Mery - Ana Marcia Porto Point.