Rozšiřujeme služby naší chovatelské stanice!

18.01.2015 08:00

Služby v kynologii

Již 5 let se aktivně věnujeme chovu psů a myslivecké kynologii. Dovolujeme si Vám proto nabídnout své služby a zkušenosti, které jsme za tu dobu s anglickými setry a jezevčíky nasbírali.

Výstavy

Vašeho psa, ideálně setra či jezevčíka, za Vás předvedeme na výstavě. Pokud budete mít zájem, pejska na výstavu i připravíme, vykoupeme, ostříháme, vyčešeme.

Letos se určitě chystáme na KV Klubu chovatelů jezevčíků Holýšov i Jevíčko, MVP v Českých Budějovických na jaře i na podzim, MVP v Mladé Boleslavi a zcela jistě se zúčastníme i dalších výstav. Jejich seznam budeme pravidelně aktualizovat. Volejte, pište Hance 725 407 708.

Zkoušky

Připravíme a předvedeme vašeho psa na zkouškách vloh a zkouškách lovecké upotřebitelnosti. V této kategorii se specializujeme každý na "své" plemeno, a tak Zbyněk cvičí jezevčíky a Hanka setry a další ohaře. Zjistili jsme, že to tak lépe vyhovuje nám i psům. Vše ale záleží na dohodě s Vámi, vždy se Vám snažíme vyjít vstříc. Zbyněk 773 985 778 a Hanka 725 407 708

Výcvik

Pokud chcete s Vaším psem absolvovat zkoušky sami, ale nevíte jak do toho, rádi Vám poradíme. Naučíme vše Vás i Vašeho psího parťáka. Cvičíme individuálně, po domluvě, od základní poslušnosti až po výcvik lovecký. Hanka 725 407 708.