Letní zkouškové snažení

05.11.2018 15:37

Léto nám uteklo jako voda, a tak je na čase trochu bilancovat ketošní zkouškovou sezonu a nejen tu. První z našich šampionů se představila setřice Arwen na zkouškách vloh. Arinka byla šikovná a s 225 body, nosem za 4 a první cenou zkoušky vyhrála. Na jarní podzimní zkoušky jsme se Zbyňkem vytáhli naše stařenky - Berit  a Tildu. Obě prokázaly, že opravdu nic nezapomínají, a přestože cvičit byly před zkouškami asi jen jednou, tak obsadily první a druhé místo, obě v první ceně. Tilda si tím vylepšila své dosavadní výsledky. Z jezevčíků se na zkouškách ukázala jen Berit z Krásné doliny, a to hned na 3 - LZ, BZ, ZVVZ, všechny zkoušky v první ceně, dvakrát druhé a jednou první místo a krásné práce na barvě. Podzim nás trochu vypekl, protože Arwen, přestože měla nacvičeno, tak se rozhárala a tím si podzimní zkoušky odložila na jaro.

S Aimee jsme měly letos jako hlavní cíl velkou cenu norníků, leč bohužel paničce se nepovedla práce na pobarvené stopě bez rozhodčího a tím to Aimee pokazila. Ostatní disciplíny co jsme absolvovaly šla krásně a spolehlivě jako vždy.

Pod naším vedením se na zkouškách představil i Cir z Krásné doliny a úspěšně absolvoval ZV v první ceně, s jednou trojkou z hlasitosti.

Dobré zprávy přišly i od Berouna - Coffee z Krásné doliny zdolala ZV, ZN i výstavu a po vyřízení všech formalit se stane oficiálně chovnou fenou. Moc děkujeme páníčkům za čas, který jí věnují!

No a jdeme do finále, zkoušky završíme na honičských zkouškách ve Slabcích za 14 dní, o výsledku budeme informovat :D