Jarní sezóna začala i u nás...

25.02.2014 14:00

Začátek letošního roku je u nás trochu hektický, ale i tak už jsme začli zase cvičit a pilovat naše setří šampionky na zkoušky. Teda Tildu na zkoušky, paní Beritová je jen příkladem, že opakovaní je matka moudrosti, neb včera tu křepelku málem sežrala ona a ne Tilda... Ach ty klidy...

Tilda se na jaře chystá na vlohy, a tak pilně cvičí dauny, které jí už docela hezky jdou, začíná s aportem a včera jsme vzali ven vyvenčit i naší křepelku. Samozřejmě spolu s Adamem a našima setřicema. Tilda předvedla doboru práci, má krásný systém při hledání a ukázkově i vystavila. Klidy zatím nejsou to co by to mělo být, takže si po chvíli do klícky řachla packou, ale nebylo to špatné. Berit se jako vždy projevila svým osobitým stylem pusťte mě na to, jdu to sežrat, ale i přes její veškeré snahy křepelka přežila. Akorát bych nechtěla večer slyšet hovory, co vedou naše křepelky v kleci... "Proboha, to byl teda výlet za všechny prachy! Nejdřív mě drncají v klícce, pak do mě ty odporní psi šťourají packou a nakonec mě ta velká málem sežrala... doufám, že přiště jdeš ty!"

No a po práci přišla zábava, vzali jsme holky k řece. Máme to ale u nás veselo. Už abychom byli brzy všichni na hájovně, tam nám oproti Praze bude hej!

 Více fotek ve fotogalerii, album Jarní příprava