Cvičíme a cvičíme

20.08.2013 08:30

V poslední době jsem trochu zanedbávala naše stránky, ale ne že by se u nás nic nedělo. Berit stále cvičí na lesní zkoušky, akorát teď v těch úmorných vedrech si panička dala trochu pohov, takže jsme zkoušky prozatím odložili a uvidíme jakou formu přinese podzim a taky jak panička bude schopná s rostoucím břichem běhat po lese. Zatím nám stále největší trable dělá liška, ale pravdou je, že zkoušky bychom s tím už asi udělaly, ale nechce se mi do toho jít, když nemám pořádně docvičeno... Jinak ve volných chvílích vyráží Berit se Zbyňkem na lov a na holuby. Holubů jsme zatím teda doma moc neviděli, ale jeden parádní úlovek přece jen byl.

Malá Tilda cvičí jak o život, zatím jsme u základní poslušnosti, sedni, lehni, ke mně, k noze a začaly jsme spolu pracovat na daunu. A jak je tak trochu srabík v běžném životě, tak na poli se toho rozohodně nebojí a když za to vezme, tak je snad už teď rychlejší než Berit. Musíme sehnat na naší "městskou" radotínskou farmičku nějakou křepelku, ať máme na čem vystavovat.

No a Amála, ta už se viděla jenom na lovu a na gauči, ale jak to tak vypadá, tak jí ještě oprášíme a vyrazí na podzim na memoriál Františka Hebedy. Zatím jenom nevíme, s kým vlastně půjde, protože momentálně si jí panička za pomocí dobrůtek natolik omotala kolem prstu, že bez ní nedá ani ránu. Pro Zbyňka hovoří hlavně to, že narozdíl ode mně není nervák a taky, že v říjnu nebude v 7. měsíci... Tak uvidíme, ještě se s tím musíme doma nějak vypořádat.